Uživatel nepřihlášen
!!!Must Play, Must Pay!!!
RSS kanál blogu
Píše: Doom351 - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
!!!Must Play, Must Pay!!!

The Gaming history: Need For Speed

Pondělí 30.7.2012 13:53 - Autor: Doom351
To se mi líbí
The Gaming history: Need For Speed

Jak se série Need For Speed dostala na vrchol ? A jak rychle z něho zase spadla .... !

Nebudu se tu rozepisovat o celé historii NFS série, od toho tu máte Indiana a jeho flashback. Takže se to pokusím co nejvíce zkrátit a začnem od ...

Undeground 1, 2:

V roce 2003 vyšel dnes už legendární díl s pod názvem Undeground který připadl studiu Black Box . Zajímavý byl tím že už se vám do rukou nedostali žádné nadupané mašiny alá McLaren nýbrž podřadné avšak něčím výjmečné stroje jako například Golf. Čím ale byly tyto stroje výjmečné ? Právě vámi protože Black box se rozhodlo že do hry připadá v té době zrovna populární tunnig a tak si hráč mohl se svým autem doslova vyhrát, hra se odehrávala jen v noci. O rok později sme se dočkali druhého dílu který přidával otevřené město, více aut, více možností jak si vytunit auto a trochu lepší příběh, který byl vyprávěn podobně jako komix ... Díky těmto věcem se stal Undeground 2 jedním z nejlepších dílů Need for Speed série.

Undeground 2
Undeground 2
Undeground 2
Undeground 2

Most Wanted:

Black Box nezahálel a začal NFS hry vydávat každý rok ... Právě v roce 2005 jsme se dočkali revolučního dílu Most Wanted. Proč revolučního ? Přiznejme si že už Undeground série trochu vykrádala film Fast and Furious a v Most Wanted udělali dokonce velmi, velmi podobný příběh. Také se hra konečně odehrávala ve dne, takže už to nebyl takový stereotyp jako dřív. A dočkali jsme se výrazného Upgradu grafiky. Také jsem se dočkali filmečků které vyprávěli příběh a byly výjměčné v tom že v nich vystupovali skuteční lidé ale pozadí a vše ostatní bylo počítačem vytvořené. Hra byla také ochuzena o nějaké ty typy závodů jako drift. Byl navrácen mod Hot Pusrsuit z předešlích dílů hry.

Most Wanted
Most Wanted
Most Wanted
Most Wanted

Carbon:

Roku 2006 se studio rozhodlo ponořit vše do tmy a tak jsme se vrátili do nočních ulic velkoměsta s pár novinkami. Tou první byl fakt že se vrátil Drift a to ve velkém ... Byl totiž doslova přestavěn a byly k němu přidány různé "hudy" a další pomůcky. Druhá novinka spočívala v přidání kásných amerických aut (muscle cars) a třetí novinka obsahovala tým ... Doslova jste se totiž přidali do jednoho z gangů které se snažili obsadit celé město, takže jste obsazovali území a závodili jste s bossami.

Carbon
Carbon
Carbon
Carbon

Pro Street:

(První díl se kterým to šlo z kopce...) Roku 2007 přišel další díl s podtitulem Pro Street. Black Box se rozhodl že ilegálních závodů už bylo dost a tak se celé dění přesunulo na trať. Bohužel to znamenalo odebrání volné jízdy což vadilo nejednomu člověku. Zároveň s tím si Black Box usmyslel že je na čase změnit jízdní model a tak vytvořili něco co se napůl podobalo arkádě a na půl simulátoru, samozřejmě to byla katastrofa a tak jediné čím mě hra zaujala byla grafika a zničitelný model aut. Hra obsahovala i Multiplayer který měl být poslední šancí pro to aby se z Pro street stal alespoň průměrný díl, ovšem jsme se dočkali Multiplayeru který se nedal hrát protože nebyl ani pořádně domyšlený a sotva se dalo připojit.

Pro Street
Pro Street
Pro Street
Pro Street

UnderCover:

Po pořádném propadáku jménem Pro Street se Black Box asi rozhodlo že už je na čase se vrátit  zpět k ilegálním závodům a tak se znovu zaměřilo na příběh. V roli tajného policisty jste se měli infiltrovat do místního gangu který pořádá ilegální závody a zároveň krade auta (nepřipomíná vám to nějaký film ?). Jízdní model se snažil vrátit ke Carbonům ale asi se jim něco nelíbilo a tak to zase není ono a ovládání tím pádem zase stojí za h*vno. Grafika se také vrátila trochu dozadu a nejlepším lákadlem na tuto hru jsou snad nové vozy. Hra se nedočkala moc dobrého ohlasu a díky nehoráznému stereotypu se z ní stal propadák také..

Undercover
Undercover
Undercover
Undercover

Shift:

EA se asi rozhodlo že už to takhle dál nejde a povolali nováčka, tím bylo Slightly Mad Studios které dostalo za úkol vytvořit něco zcela nového a tak se pustilo do simulátoru. Rok po UnderCover jsme se tedy dočkali něčeho co vybočuje z dosavadního trendu NFS a vrací se spíše ke svým starším bratříčkům (NFS: Porche Unleashed). Tvůrci se opravdu snažili o realičnost ale povedlo se jim to ? Já myslím že tak z poloviny určitě ano. Grafika byla úžasná, Prostředí a váš postup po žebříčku až k místu manažera byl také zajímavý a ovládání ... Tady už to bylo horší, hra se totiž stěží dokázala ovládat bez volantu a tak byla investice nutná ... Dále i když se jednalo o simulátor, museli jste se furt držet jedné stopy a tak hra nebyla ani tak o tom předjíždet ostatní ale o tom jezdit furt v zelné čáře, protože to byla jistota výhry. Hra nakonec tedy nebyla špatná a rozdělila fanoušky NFS na dva tábory, na ty kteří se drželi arkády a na ty kterí se drželi simulátoru....

Shift
Shift
Shift
Shift

Nitro:Vyšlo stejný rok jako Shift pro WII a DS. Jelikož se nejdená o díl pro PC tak se o něm nebudu nijak rozepisovat....

Nitro
Nitro
Nitro
Nitro

World Online:

Roku 2010 jsme se dočkali příkladu jak nedělat závodní hry ... Byl to právě World Online který byl už druhým katastrofálním pokusem EA o MMO závodní hru ... A stejně jako roku 2001 jsme se dočkali hrozné hry která ale narozdíl od svého staršíh bratříčka jménem Motor City Online nezanikla a vesele se hraje dál. Určitě to není vyloženě špatná hra. Ale mě osobně se prostě nelíbí tyhle mikrotransakce a buhví co ještě za co musím platit i když se jedná o F2P model. Grafika musela kvůli tomu že se jednalo o MMO ustoupit a tak hra nevypadá už tak pěkně jako dřív. A popravdě už je dost zastaralá. Hratelnost ... No to je taky něco. Mě osobně to nevyhovovalo a hádajte kdo zatím stojí ? Naše staré známe Black Box, zdá se mi to nebo zapomněli jak se dělají dobré hry ?

World
World
World
World

Hot Pursuit:

EA má v rukávu vždycky dost sudií na které může vsadit ... Tak proč ne na zakladatele úspěšné hry Burnout. Ten samý rok jako vyšel World jsme se dočkali hry která slibovala pozvednutí celé série, opravdu se jim to povedlo ? Na hře dělalo právě studio Criterion games které bylo zodpovědné za hru Burnout. A také se to na hře podepsalo. Jak název napovídá Hot Pursuit se vrací k tomu co má nejradši a to "honičky" s policsty. Na začátku si můžete vybrat jestli budete hrát za policistu nebo za závodníka a podle toho se také rozlišuje k jakým autům se později dostanete. Pokud jste hráli za policitu bylo jasné že dostanete nějaké ty policejní vozy a navrch nějaké ty "schopnosti" typu přivolat helikoptéru nebo vyhodit pásy s hřebi. Pokud jste hráli za závodníka bylo jasné že se vám do rukou dostanou rozmanité vozy všeho druhu, ale i závodník měl určité "schopnosti" jako vyhazovat pásy s hřebíky. Criterion  Games pozvedlo Need for Speed zase trochu na horu ovšem ne na dlouho...

Hot Pursuit
Hot Pursuit
Hot Pursuit
Hot Pursuit

The Run:

Mělo to být něco neuvěřitelného ... Příběhově pořádná pecka a Criterion Games ... Počkat ... Na The Run totiž pracoval někdo kdo už se léta snaží udělat dobrou závodní hru a furt nic ... Totiž Black Box který si řekl že hru udělá tak "krutopřísnou" že mu to pomůže se vrátit na vrchol. Kolem hry se dělal takovej kravál až to uslyšel pan Bay a ihned přispěchal s Trailerem který měl všechny doslova odrovnat. No nestalo se tak ... Nestalo se totiž vůbec nic závratnýho, až na to že Black Box to zas podělalo! Hra dostala FrostBite2 engine a to mělo přinést nevšední zážitek který jsme také dostali ... Hra se nedala skoro ovládat, bylo to jako jezdit s kamionem a pokud jste zkusili narazit ... No i v Rev0ltech to vypadá lépe ! Nejhorší ovšem bylo že jste si mohli auto vybrat jen jednou a to na začátku hry ... A ten mega hustej příběh ? No jediný o co jde je dostat se do první trojky v závodě skrz celou Ameriku, dočkáte se pár honiček s policijí a Black Box byly tak dobrý že dokázali vymyslet i vylézání s auta ! To byl tahák a nakonec, kolikrát jsem se z něj dostali ? 1x, 2x ? A ještě ke všemu jsme museli mačkat tlačítka která byly na PC tak hrozně rozmístěná ... No prostě tohle se nepovedlo a od Black Boxu už radši nic vidět nechci !!!

The Run
The Run
The Run
The Run

Most Wanted (remake):

V současné době se připravuje nové Most Wanted na kterém dělá Criterion, ovšem nic se nemůže udělat bez toho aby se něco po*ralo že jo ? A tak se pod názvem Most Wanted objevil nový Burnout vypadající jako Hot Pursuit a našláplý jak "stará škoda favorit". Ale vážně, hra vypadá celkem dobře a vypadá to i na lepší ovladatelnost, nárazy jsou furt odstrašující případ. Ale co mě nevíc naštvalo byl ten název Most Wanted ... Proboha pochopil bych kdby to nazvali nějak jinak a hra by se mi líbila ... ale vykrádat název kterej s tou hrou nemá nic společnýho ? To je děs! Kdyby se alespoň zaměřili na příběh který byl v původním MW důležitý ale ne, to by nešlo !

Most Wanted
Most Wanted
Most Wanted
Most Wanted

A tak se Need for Speed řítí do horoucích pekel a já doufám že ho už nikdy neuvidíme !!! Jo počkat ale uvidíme, totiž za dva roky na plátnech kin. Proč dělat film o závodění který stejně bude vykrádat Fast and Furious když už je film který to všechno má a to je právě Fast and Furious ? Odpověd je jednoduchá ... A to EA, což znamená že Need for Speed už je jen značka kterou bych nazval "stroj na peníze" !

Tisk
Hodnocení:
( Zbývá 8 hlasů pro zveřejnění hodnocení ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku The Gaming history: Need For Speed
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Logistics    a taky asi jediná hra kde jsi mohl pilotovat vrtulník v závodní hře :DLogisticslogistics4583    2.9.2012 22:50 Logistics

a taky asi jediná hra kde jsi mohl pilotovat vrtulník v závodní hře :D

Keeper    Janys89: Tak ten "tuning" si uz presne nepamatuju. . Kazdopadne hra na tom nestala, takze to byly jen lehke kosmeticke upravy a slo spis o vylepseni jizdnich vlastnosti. A ja jsem docela proti Undergroundum atd, podle me to do NFS nepatri. .
K tomu poskozeni, to nebylo moc vyrazne a co si pamatuju, ani plechy treba neodpadavaly. . :) Ale moc lepsich modelu poskozeni na PC nebylo, mozna az na par vyjimek, ja v te dobe snad nic moc jineho krom NFS nehraval. . Takze me to nadchlo :)
Keeperkeeper7130
    5.8.2012 18:45
Keeper

Janys89: Tak ten "tuning" si uz presne nepamatuju. . Kazdopadne hra na tom nestala, takze to byly jen lehke kosmeticke upravy a slo spis o vylepseni jizdnich vlastnosti. A ja jsem docela proti Undergroundum atd, podle me to do NFS nepatri. .
K tomu poskozeni, to nebylo moc vyrazne a co si pamatuju, ani plechy treba neodpadavaly. . :) Ale moc lepsich modelu poskozeni na PC nebylo, mozna az na par vyjimek, ja v te dobe snad nic moc jineho krom NFS nehraval. . Takze me to nadchlo :)

Janys89    @Keeper: I křídla tam byly vidět a nejsem si jistý, ale možná i pneumatiky se lehce měnily. A ano, v NFS4 byl poprvé i model poškození, který sice nebyl nic moc, ale hře to přidalo na kráse. NFS4 byl zkrátka jedním z nejrevolučnějších dílů celé NFS série.Janys89janys896014    5.8.2012 15:30 Janys89

@Keeper: I křídla tam byly vidět a nejsem si jistý, ale možná i pneumatiky se lehce měnily. A ano, v NFS4 byl poprvé i model poškození, který sice nebyl nic moc, ale hře to přidalo na kráse. NFS4 byl zkrátka jedním z nejrevolučnějších dílů celé NFS série.

Keeper    Doom351: Ono se to zda, kdyz jsi jel sampionat v tech tratich, co se rozdeluji myslim na 4 casti, tak toho zas tak malo nebylo. . :) 2 jsem priznam se nehral, ale jen na par okamziku videl a prislo mi to docela dost podobne 1 bez nejakych vyraznejsich inovaci. . A navic. . Bez 1 by tady cela ta manie vubec nezacala :)
Janys89: Tak ono tam neslo o tuning jako takovy, spis vylepseni motoru a tak, ale zadne spoilery a vetsi kola. . :) Coz beru jako pozitivum. . A poprve ve 4 byl i system poskozeni, ne? :)
Keeperkeeper7130
    4.8.2012 16:06
Keeper

Doom351: Ono se to zda, kdyz jsi jel sampionat v tech tratich, co se rozdeluji myslim na 4 casti, tak toho zas tak malo nebylo. . :) 2 jsem priznam se nehral, ale jen na par okamziku videl a prislo mi to docela dost podobne 1 bez nejakych vyraznejsich inovaci. . A navic. . Bez 1 by tady cela ta manie vubec nezacala :)
Janys89: Tak ono tam neslo o tuning jako takovy, spis vylepseni motoru a tak, ale zadne spoilery a vetsi kola. . :) Coz beru jako pozitivum. . A poprve ve 4 byl i system poskozeni, ne? :)

Janys89    Škoda, že jsi začal až od druhé generace NFS, protože nejlepším dílem byly, jak už zmínil Logistics, NFS4: High Stakes. Jako první přinesly tuning (sice jen úrovňový, takže sis nemohl vybrat díly, ale byl tam) , měly policii a byl tam pohled z vozu poprvé ve 3D. Navíc se do něj daly dososávat auta zdarma (a dneska je to za prachy a říkáme tomu DLC :D ) . NFS: ProStreet podle mě nebyl až tak špatnej, tam to podělali jen u AI, která byla tupá i na nejtěžší obtížnost, ale to je jen můj skromný názor.Janys89janys896014    4.8.2012 13:00 Janys89

Škoda, že jsi začal až od druhé generace NFS, protože nejlepším dílem byly, jak už zmínil Logistics, NFS4: High Stakes. Jako první přinesly tuning (sice jen úrovňový, takže sis nemohl vybrat díly, ale byl tam) , měly policii a byl tam pohled z vozu poprvé ve 3D. Navíc se do něj daly dososávat auta zdarma (a dneska je to za prachy a říkáme tomu DLC :D ) . NFS: ProStreet podle mě nebyl až tak špatnej, tam to podělali jen u AI, která byla tupá i na nejtěžší obtížnost, ale to je jen můj skromný názor.

Doom351    Keeper: Jednička mě teda moc nebavila ... Dvojka byla lepší ... Asi proto že obsahovala víc aut a tratí :)Doom351doom351386    4.8.2012 12:01 Doom351

Keeper: Jednička mě teda moc nebavila ... Dvojka byla lepší ... Asi proto že obsahovala víc aut a tratí :)

Keeper    SUverene nejlepsi NFS byly 1, 4 a 5 Porsche. .Keeperkeeper7130    4.8.2012 11:50 Keeper

SUverene nejlepsi NFS byly 1, 4 a 5 Porsche. .

prikryl123456    Pro mě je nejlepší Most wanted a dlouho sem se těšil až udělají nový ale dyž ted vydím jak to vypadá tak to vůbec Most wanted není, dyby to udělaly ve stejným stylu jako to starý tak by to byla paráda ale zase to pos*ali.prikryl123456prikryl12345613295    4.8.2012 10:48 prikryl123456

Pro mě je nejlepší Most wanted a dlouho sem se těšil až udělají nový ale dyž ted vydím jak to vypadá tak to vůbec Most wanted není, dyby to udělaly ve stejným stylu jako to starý tak by to byla paráda ale zase to pos*ali.

Routa    Acolz: Pravda, NFS: HP 2 byl jeden z nejlepších dílů série, škoda že v článku chybí :-)Routarouta8958    4.8.2012 00:56 Routa

Acolz: Pravda, NFS: HP 2 byl jeden z nejlepších dílů série, škoda že v článku chybí :-)

martin2133    To že je to těžký a dá se to detailně nastavit tak to hned není simulátor, ale akáda také ne ... no můžete v rFactor nastavit stabilizaci , nebo ABS u každého auta, no já myslím že asi né přeci a bouračky, ano to je velice těžké udělat aby to napodobylo simulaci, docela se tomu blíží situace jak je v té ukázce z Cryenginu, ale pořád to není simulace, dáse to ale nasimulovat určitým poníčením vnitřním, což rozmlžená a černobílá obrazovka po nárazu není moc simulativní že, nicméně je to výzva což dodává ten pocit simulace ;-)martin2133martin213312997    3.8.2012 21:01 martin2133

To že je to těžký a dá se to detailně nastavit tak to hned není simulátor, ale akáda také ne ... no můžete v rFactor nastavit stabilizaci , nebo ABS u každého auta, no já myslím že asi né přeci a bouračky, ano to je velice těžké udělat aby to napodobylo simulaci, docela se tomu blíží situace jak je v té ukázce z Cryenginu, ale pořád to není simulace, dáse to ale nasimulovat určitým poníčením vnitřním, což rozmlžená a černobílá obrazovka po nárazu není moc simulativní že, nicméně je to výzva což dodává ten pocit simulace ;-)

JakER   2x   Zkrátka a dobře, miliony fanoušků čekají na Underground 3 a pořád nic. O BlackBox studiu ale raději už nechci slyšet. Criterion mě nadchnul Hot Pursuitem, ale s Most Wanted si to u mě také řádně podělali. Tady je vidět jak rozhoduje EA.

Kupodivu dříve jsem měl největší odpor k Shiftům, jelikož mě vůbec nezapadali do NfS série a já netrpělivě očekával návrat Undergroundů, ale když to vezmu dnes podtrženo sečteno - Shift 2 je jedním z nejlepších závodních her vůbec. A to se nejspíše nehodilo EA v úspěšném potápění značky Need for Speed a tak dali vývoji Shift 3 stopku. Díky bohu za Project C. A. R. S. EA, good luck...
JakERjaker2265
    3.8.2012 20:55
JakER

Zkrátka a dobře, miliony fanoušků čekají na Underground 3 a pořád nic. O BlackBox studiu ale raději už nechci slyšet. Criterion mě nadchnul Hot Pursuitem, ale s Most Wanted si to u mě také řádně podělali. Tady je vidět jak rozhoduje EA.

Kupodivu dříve jsem měl největší odpor k Shiftům, jelikož mě vůbec nezapadali do NfS série a já netrpělivě očekával návrat Undergroundů, ale když to vezmu dnes podtrženo sečteno - Shift 2 je jedním z nejlepších závodních her vůbec. A to se nejspíše nehodilo EA v úspěšném potápění značky Need for Speed a tak dali vývoji Shift 3 stopku. Díky bohu za Project C. A. R. S. EA, good luck...

Paturata   3x   Já se hádat nechci, ale nemůžu si odpustit připomínku, že v tom případě je všechno simulátor - akorát to perfektně nesimuluje reál, čili třeba CoD je simulátorem válčení, nebo Left 4 Dead je simulátorem zombie apokalypsy. :-DPaturatapaturata7591    3.8.2012 20:44 Paturata

Já se hádat nechci, ale nemůžu si odpustit připomínku, že v tom případě je všechno simulátor - akorát to perfektně nesimuluje reál, čili třeba CoD je simulátorem válčení, nebo Left 4 Dead je simulátorem zombie apokalypsy. :-D

Acolz   2x   World Online jsou z posledních NFS nej, a propadák to není, jen to není tolik známé.
A autorovi doporučuji dát si ten text do wordu a nechat projekt kontrolu pravopisu, těch hrubek je tam hrozně moc :(
Jinak nevím proč se EA pořád snaží fušovat do NFS, raději at udělají lepší Burnout, vydají je i na PC a nikdo jim za to nadávat nebude, Burnout vždycky byla dobrá hra, ale prodávat Burnout pod jménem NFS je prostě ostuda.
A můj názor na The Run: Bavilo mě víc než Hot Pursuit (Remake) , ale obě hry jsem z PC po 30 minutách smazal, prostě to není ono a není to zábavná hra.
Ještě by se možná také hodilo do článku doplnit Hot Pursuit 2, které tu bylo už před Underground a IMHO se jedná o jedno z nejlepších NFS u kterýho jsem v 8 letech najezdil několik desítek až stovek hodin.
Jo a pro všechny co se tu hádaj o tom, jestli NFS je simulátor nebo ne (některé díly) , tak jednoduše ano je to simulátor (Shift je např. simulátor ježdění na okruhu) , ale neznamená to že musí perfektně simulovat řízení v reálu ;)
Acolzacolz8145
    3.8.2012 20:27
Acolz

World Online jsou z posledních NFS nej, a propadák to není, jen to není tolik známé.
A autorovi doporučuji dát si ten text do wordu a nechat projekt kontrolu pravopisu, těch hrubek je tam hrozně moc :(
Jinak nevím proč se EA pořád snaží fušovat do NFS, raději at udělají lepší Burnout, vydají je i na PC a nikdo jim za to nadávat nebude, Burnout vždycky byla dobrá hra, ale prodávat Burnout pod jménem NFS je prostě ostuda.
A můj názor na The Run: Bavilo mě víc než Hot Pursuit (Remake) , ale obě hry jsem z PC po 30 minutách smazal, prostě to není ono a není to zábavná hra.
Ještě by se možná také hodilo do článku doplnit Hot Pursuit 2, které tu bylo už před Underground a IMHO se jedná o jedno z nejlepších NFS u kterýho jsem v 8 letech najezdil několik desítek až stovek hodin.
Jo a pro všechny co se tu hádaj o tom, jestli NFS je simulátor nebo ne (některé díly) , tak jednoduše ano je to simulátor (Shift je např. simulátor ježdění na okruhu) , ale neznamená to že musí perfektně simulovat řízení v reálu ;)Komentář byl autorem naposledy upraven 3.8.2012 20:34

Původní verze před úpravami:World Online jsou z posledních NFS nej, a propadák to není, jen to není tolik známé.
A autorovi doporučuji dát si ten text do wordu a nechat projekt kontrolu pravopisu, těch hrubek je tam hrozně moc :(
Jinak nevím proč se EA pořád snaží fušovat do NFS, raději at udělají lepší Burnout, vydají je i na PC a nikdo jim za to nadávat nebude, Burnout vždycky byla dobrá hra, ale prodávat Burnout pod jménem NFS je prostě ostuda.
A můj názor na The Run: Bavilo mě víc než Hot Pursuit (Remake) , ale obě hry jsem z PC po 30 minutách smazal, prostě to není ono a není to zábavná hra.
Ještě by se možná také hodilo do článku doplnit Hot Pursuit 2, které tu bylo už před Underground a IMHO se jedná o jedno z nejlepších NFS u kterýho jsem v 8 letech najezdil několik desítek až stovek hodin.

Bams   2x   Musím souhlasit s onefootman, má na to právo, aby řekl, co si o tom myslí ;)Bamsbams13411    3.8.2012 18:44 Bams

Musím souhlasit s onefootman, má na to právo, aby řekl, co si o tom myslí ;)

onefootman   2x   Silent : Zklidni hormon ty zastydlej puberťáku, nikoho jsem neurážel. Pouze jsem nesouhlasil s pár věcma, vyjádřil svůj názor a popřál hodně štěstí do dalšího psaní. Takže až ti zkončí ta zastydlá puberta tak se tady o mě vyjadřuj a do té doby buď opravdu SILENT :gun: :gun: :-)onefootmanonefootman7736    3.8.2012 17:43 onefootman

Silent : Zklidni hormon ty zastydlej puberťáku, nikoho jsem neurážel. Pouze jsem nesouhlasil s pár věcma, vyjádřil svůj názor a popřál hodně štěstí do dalšího psaní. Takže až ti zkončí ta zastydlá puberta tak se tady o mě vyjadřuj a do té doby buď opravdu SILENT :gun: :gun: :-)

Doom351    Mě bavili druhý Hot Pursuity ! :-)Doom351doom351386    3.8.2012 17:35 Doom351

Mě bavili druhý Hot Pursuity ! :-)

Logistics   1x   Prostě nejlepší NFS vůbec, byla 4 high stakes ä klidně mě ukamenujteLogisticslogistics4583    3.8.2012 17:29 Logistics

Prostě nejlepší NFS vůbec, byla 4 high stakes ä klidně mě ukamenujte

Silent    @Paturata
Ehm. . to nebylo mířeno na tebe ale na člověka podemnou, . .
Edit: Tím myslím onefootman
Silentsilent2464
    3.8.2012 16:27
Silent

@Paturata
Ehm. . to nebylo mířeno na tebe ale na člověka podemnou, . .
Edit: Tím myslím onefootman

Doom351   1x   flaTy: Ehm je mi 16, takže ne neřídil ! :D

Paturata: Taky že jsem si vzal tu kritiku k srdci, ale proč bych neměl psát články ? Leonardo taky nenamaloval Monu Lisu přes noc. A já bych taky rád v tomto získal praxi a jednou bych chtěl napsat alespoň ucházející článek.
Doom351doom351386
    3.8.2012 16:25
Doom351

flaTy: Ehm je mi 16, takže ne neřídil ! :D

Paturata: Taky že jsem si vzal tu kritiku k srdci, ale proč bych neměl psát články ? Leonardo taky nenamaloval Monu Lisu přes noc. A já bych taky rád v tomto získal praxi a jednou bych chtěl napsat alespoň ucházející článek.

flaTy   2x   2Silent:
Já zase miluju lidi s tímhle argumentem :) . Když někdo napíše článek, tak musí čekat kritiku, ať už kladnou nebo zápornou.

Btw. Říct o jakýmkoliv NFS, že je to simulátor, je hodně silný kafé. Autor článku zřejmě nikdy auto neřídil.
flaTyflaty13813
    3.8.2012 16:22
flaTy

2Silent:
Já zase miluju lidi s tímhle argumentem :) . Když někdo napíše článek, tak musí čekat kritiku, ať už kladnou nebo zápornou.

Btw. Říct o jakýmkoliv NFS, že je to simulátor, je hodně silný kafé. Autor článku zřejmě nikdy auto neřídil.

Paturata   7x   Jo, na tohle jsem přesně čekal. Stačí trocha konstruktivní (zdůrazňuji, konstruktivní) kritiky a vždycky se objeví někdo, kdo prohlásí, „bla bla bla tak to udělej sám a pak kecej, bla bla bla, sám bys to nenapsal líp, bla bla. ” Ne, já vážně nemusím umět malovat jako da Vinci, abych mohl vyjádřit svůj názor o Mona Lise. Stejně tak nemusím psát články o NFS, abych mohl vyjádřit svůj názor o existujícím článku.Paturatapaturata7591    3.8.2012 16:19 Paturata

Jo, na tohle jsem přesně čekal. Stačí trocha konstruktivní (zdůrazňuji, konstruktivní) kritiky a vždycky se objeví někdo, kdo prohlásí, „bla bla bla tak to udělej sám a pak kecej, bla bla bla, sám bys to nenapsal líp, bla bla. ” Ne, já vážně nemusím umět malovat jako da Vinci, abych mohl vyjádřit svůj názor o Mona Lise. Stejně tak nemusím psát články o NFS, abych mohl vyjádřit svůj názor o existujícím článku.

Silent   1x   A že by jsi do prdele přestal prudit a zkusil něco napsat! ? takové lidi miluju kecají do něčeho a sami o tom věďí hovno. Co kdyby jsi ty náš veteráne NFS napsal nějaký blog kde by jsi nám všechno vysvětlil jak to je ? Ne místo toho raději sem budeš psat debilní urážky a hádat se. Já si vážím každého co dělá něco pro komunitu takže vážím si aji autora zkus mě přesvědčit že nejsi takový idiot jak si se právě představil. .Silentsilent2464    3.8.2012 16:11 Silent

A že by jsi do prdele přestal prudit a zkusil něco napsat! ? takové lidi miluju kecají do něčeho a sami o tom věďí hovno. Co kdyby jsi ty náš veteráne NFS napsal nějaký blog kde by jsi nám všechno vysvětlil jak to je ? Ne místo toho raději sem budeš psat debilní urážky a hádat se. Já si vážím každého co dělá něco pro komunitu takže vážím si aji autora zkus mě přesvědčit že nejsi takový idiot jak si se právě představil. .

onefootman   3x   To že jsi se dostal na hlavní stránku ti přeju. Nejspíš redaktoři vycítili, že by jsi jednou mohl slušně psát. Takže v tomto ohledu gratulace, jinak ale prosimtě rozšiř si určitě obzory , sbírej víc informací a hl. to hraj do padnutí ať přesně víš o co go :-) tak třeba příště.... :thumbup:onefootmanonefootman7736    3.8.2012 16:04 onefootman

To že jsi se dostal na hlavní stránku ti přeju. Nejspíš redaktoři vycítili, že by jsi jednou mohl slušně psát. Takže v tomto ohledu gratulace, jinak ale prosimtě rozšiř si určitě obzory , sbírej víc informací a hl. to hraj do padnutí ať přesně víš o co go :-) tak třeba příště.... :thumbup:

Bams   2x   Klidně si říkejte co chcete, mě se The run líbilo. Ale myslím si, že toho vycházení z auta mělo být víc...Bamsbams13411    3.8.2012 15:40 Bams

Klidně si říkejte co chcete, mě se The run líbilo. Ale myslím si, že toho vycházení z auta mělo být víc...

Stonnos   1x   No, a Call of duty budete něco vyčítat! :-D :-DStonnosstonnos8594    3.8.2012 15:00 Stonnos

No, a Call of duty budete něco vyčítat! :-D :-D

martin2133   4x   Jako článek dobrý, každý nějak začíná, ale ten nadpis, spíš by se hodilo "Od arkády, přes simulaci až po arkádu" nebo "Jednou jsi na hoře a jednou zase dole" :-Dmartin2133martin213312997    3.8.2012 14:34 martin2133

Jako článek dobrý, každý nějak začíná, ale ten nadpis, spíš by se hodilo "Od arkády, přes simulaci až po arkádu" nebo "Jednou jsi na hoře a jednou zase dole" :-D

Doom351   2x   Paturata: Nebyl jsem si jistý jestli je to arkáda nebo simulátor a pokud se všude píše simulátor tak mám napsat že je to arkáda ? Jo to dává velkej smysl ! :D Prosim tě jenom sem napsal článek v blogu to že to bude někdy na hlavní stránce sem ani netušil ... Tak klid :) :DDoom351doom351386    3.8.2012 14:32 Doom351

Paturata: Nebyl jsem si jistý jestli je to arkáda nebo simulátor a pokud se všude píše simulátor tak mám napsat že je to arkáda ? Jo to dává velkej smysl ! :D Prosim tě jenom sem napsal článek v blogu to že to bude někdy na hlavní stránce sem ani netušil ... Tak klid :) :D

Paturata   5x   Proto, že se na internetu píše, že to je simulátor, nechápeš, proč bys měl psát něco jiného? Tak to bys neměl psát vůbec.Paturatapaturata7591    3.8.2012 14:29 Paturata

Proto, že se na internetu píše, že to je simulátor, nechápeš, proč bys měl psát něco jiného? Tak to bys neměl psát vůbec.

Doom351   3x   th0ca: Na začátku máš že to vezmu od Undegroundů :D

onefootman: Tak pokud to není arkáda a na internetu se píše že je to simulátor tak nechápu proč bych měl psát něco jiného. Články nebo blog normálně nepíši, jen jsem si to chtěl zkusit ... (proto jsem psal jen do blogu ;) ) . A pokud o tom něco nevím tak podle mě je úplně v pořádku si to dohledat na netu alespoň se o tom něco dozvím :) .
Doom351doom351386
    3.8.2012 14:21
Doom351

th0ca: Na začátku máš že to vezmu od Undegroundů :D

onefootman: Tak pokud to není arkáda a na internetu se píše že je to simulátor tak nechápu proč bych měl psát něco jiného. Články nebo blog normálně nepíši, jen jsem si to chtěl zkusit ... (proto jsem psal jen do blogu ;) ) . A pokud o tom něco nevím tak podle mě je úplně v pořádku si to dohledat na netu alespoň se o tom něco dozvím :) .

th0ca    nejak mi tu chybi NFS 1, 2, 3 A Hot Pursuit 1, 2, 3 :) :)th0cath0ca11767    3.8.2012 14:12 th0ca

nejak mi tu chybi NFS 1, 2, 3 A Hot Pursuit 1, 2, 3 :) :)